Dopřejte si oázu klidu a soukromí

Váš netradiční bazén bude přesně takový, jaký si ho vymyslíte.

Můžete mít vlastní pláž s postupným vstupem do vody, mělčinu pro děti či relax, místo s aeroterapií či masáž tryskami nebo u větších bazénů i protiproud či skokanský můstek

Kombinace jezírka a bazénu

Bazén Biodesign je určen pouze pro plavání a relaxaci bez rostlin a ryb. Pokud chcete mít i tuto část přírody, je možno kombinovazt s jezírkem.

Bazény pro veřejnost

Toto jsou ukázky veřejných bazénů od našich sousedů v Itálii, Maďarsku, Švýcarsku nebo na Mauritiu.                                     https://bio.design/biodesign-pools-video/

Biodesign zrealizoval jeden z největších bazénů v Evropě

Projekt, uskutečněný pomocí technologie Biodesign, se zrodil v Porto Cesareo, jednom z nejmalebnějších míst na břehu moře, na úplném jihu Itálie.


V tomto místě jsou na pobřeží téměř výhradně skály, které spadají přímo do moře. Jsou přerušované nádhernými plážemi, které jsou však přístupné pouze lodí. K překonání této nevýhody chtěla skupina místních podnikatelů vytvořit část moře a pláže, která by byla snadno přístupná a mohla pojmout velké množství lidí.

Projekt byl možný pouze díky stavební technologii Biodesign: příslušné úřady ho schválily pouze proto, že ač je umístěn v překrásné přírodě, neničí životní prostředí. 


Bazén se skládá ze tří nádrží (které mají celkovou plochu 3400 m²), z nichž dvě jsou přelivové, aby vytvářely dojem kontinuity s obzorem. Nádrže se přelévají do průlivu o ploše 300 m² mimo koupací zónu, který slouží jako zásobárna s podzemními vyrovnávacími nádržemi Nejnižší bazén má velmi zvlněný tvar a vede přes něj dřevěný most.

Ve středu největší části tohoto bazénu se tyčí písečná duna s gejzírem vzduchu / vody a přerušovací tryskou.

Třetí nádrž byla navržena speciálně pro děti v mírně odlehlé zóně, aby byl zachován klid ostatních nádrží a přitom byla umožněna lepší kontrola z okolí.

Interiérové bazény

Ani zde nejste omezeni velikostí. Záleží je na Vás, kolik volného prostoru si dopřejete pro relaxaci či plavání

Vytvořte si webové stránky zdarma!