Dopřejte si oázu klidu a soukromí

Váš netradiční bazén bude přesně takový, jaký si ho vymyslíte.

Můžete mít vlastní pláž s postupným vstupem do vody, mělčinu pro děti či relax, místo s aeroterapií či masáž tryskami nebo u větších bazénů i protiproud či skokanský můstek

Kombinace jezírka a bazénu

Bazén Biodesign je určen pouze pro plavání a relaxaci bez rostlin a ryb. Pokud chcete mít i tuto část přírody, je možno kombinovazt s jezírkem.

Bazény pro veřejnost

Toto jsou ukázky veřejných bazénů od našich sousedů v Itálii, Maďarsku, Švýcarsku nebo na Mauritiu.                                     https://bio.design/biodesign-pools-video/

Biodesign zrealizoval jeden z největších bazénů v Evropě

Projekt, uskutečněný pomocí technologie Biodesign, se zrodil v Porto Cesareo, jednom z nejmalebnějších míst na břehu moře, na úplném jihu Itálie.


V tomto místě jsou na pobřeží téměř výhradně skály, které spadají přímo do moře. Jsou přerušované nádhernými plážemi, které jsou však přístupné pouze lodí. K překonání této nevýhody chtěla skupina místních podnikatelů vytvořit část moře a pláže, která by byla snadno přístupná a mohla pojmout velké množství lidí.

Projekt byl možný pouze díky stavební technologii Biodesign: příslušné úřady ho schválily pouze proto, že ač je umístěn v překrásné přírodě, neničí životní prostředí. 


Bazén se skládá ze tří nádrží (které mají celkovou plochu 3400 m²), z nichž dvě jsou přelivové, aby vytvářely dojem kontinuity s obzorem. Nádrže se přelévají do průlivu o ploše 300 m² mimo koupací zónu, který slouží jako zásobárna s podzemními vyrovnávacími nádržemi Nejnižší bazén má velmi zvlněný tvar a vede přes něj dřevěný most.

Ve středu největší části tohoto bazénu se tyčí písečná duna s gejzírem vzduchu / vody a přerušovací tryskou.

Třetí nádrž byla navržena speciálně pro děti v mírně odlehlé zóně, aby byl zachován klid ostatních nádrží a přitom byla umožněna lepší kontrola z okolí.

Interiérové bazény

Ani zde nejste omezeni velikostí. Záleží je na Vás, kolik volného prostoru si dopřejete pro relaxaci či plavání

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky