Výstavba bazénů Biodesign

Výstavba bazénů podléhá přísnému postupu dle patentované technologie, aby mohla být zachována kvalita a záruka. Bazény nelze realizovat svépomocí. Realizační týmy byly vyškoleny přímo v Itálii u výrobce.

Průřez konstrukce bazénu
Průřez konstrukce bazénu
Výstavba bazénu je na počátku shodná s výstavbou zahradního jezírka. Velmi zjednodušeně to můžeme popsat takto:

zaměření, nákres, vybagrování dle výkresu a pak už je výstavba odlišná.

Na zhutnělou a vymodelovanou zeminu se vyskládá geotextilie a následně kvalitní kaučuková folie v jednom kuse. Rozměr folie je zhotoven přímo dle rozměru budoucího bazénu. Dále následuje plastová síť, do které se zastěrkuje křemičitý písek spojený pryskyřicí. Min. doba schnutí je 24 hodin, pak se položí další vrstva děrované sítě, která se následně zastěrkuje kamínkem dle Vašeho výběru. Po zaschnutí se povrch dobrousí, pokud je to někde potřeba a může se napouštět voda.

Přírodní křemičitý materiál je velmi příjemný, konstrukce je velmi pevná a stabilní, díky svažitosti stěn a složení materiálu velmi dobře drží teplo a zajistí přírodní ohřev. Povrch je hladký a přitom není kluzký.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky